to top

10 věcí, co dělá zamilovaná holka?!

Ono je to jedno, zda je nám náct nebo cet. Když jsme zamilované, chováme se jako blázínci. Znám jedinou ženu B., co by tohle v životě v zamilovanosti nedělala, ale jinak to děláme všechny O:-)

 

1. Ke všem v okolí se chováme normálně, jen s ním mluvíme, jak největší trapky, zejména když jsme zamilované jen my. 

 

2. Upoutáváme jeho pozornost: Natřásáme kadeře, vyhledáváme jeho společnost, odhalujeme svou šíji, oblékáme se nejmódněji, i když se to vůbec nehodí.

 

3. Dokážeme projevovat zájem o úplně jiného muže, jen aby si on myslel, že není jediný chlap na světě a kvůli němu se nehodláme zhroutit. (I když se vlastně kvůli němu hroutíme několikrát denně u vína, piva, kamarádce do messenger konverzací.) A když si nevšímá toho, jak ho ignorujeme, vnitřně nás to neskutečně užírá.

 

4. Zdánlivě bez důvodu jsme schopny se na veřejnosti rozesmát, začít si broukat a usmívat se jako měsíček na hnoji, protože jsme zamilované a užíváme si to!

 

5. Extrémně nás dojímají broučci, motýlci, sovičky, kytičky, štěňátka, miminka, svatební fotky, rodinné domečky a cokoliv roztomilého. A zvýšeně přecitlivěle reaguje na filmové milostné scény, ztotožňujeme se s nimi.

 

6. Našli jsme si na internetu o něm vše. Máme printscreeny jeho fotek v mobilu hezky osrdíčkované. Děláme s nimi tajnosti před kámoškami, ale nakonec jim je stejně ukážeme a dbáme na to, aby příslibily, že nikde neprozradí naše dětinské chování. (Někdy si ony fotky nastavíme jako tapetu v mobilu…)

 

7. Představujeme si mnoho scénářů, co bychom mohli společně dělat a jak bychom se u toho chtěli zamilovaně cítit a jak zrovna ten den bude mít ten nejpronikavější nejvášnivější pohled ze všech mužů.

 

8. Nechodíme. Štěstím se vznášíme. Nespíme, a když usneme, zdá se nám jen o něm.

 

9. Pokud se svým objektem „crushem“ chodíme, chceme dělat všechny ty romantické blbosti, co on dělat nechce. A při každém vodění se za ručičky máme pocit, že žijeme Disney pohádku včetně těch zpívaných částí. (Avšak jemu to nikdy nepřiznáme.)

 

10. Najednou se nám líbí a zamlouvají věci, které jsme před tím nesnášely. „Půjdeme lézt na stěnu?“ „Jasně, miluji výšky!“ „Seznámím tě s kámošema z hospody.“ „Jasně, ráda je poznám klidně rovnou v té hospodě.“ „Netoužila jsi někdy zkusit…?“ „Jasně, vždycky!“ A pod.

 

A opravdu doufám, že jsou tu chlapi, kteří dokáží přiznat alespoň jednu věc, co dělají oni při zamilování se, chlubte se v komentářích. A co děláte vy holky? 

Luciessence

"Nechť nás život baví, nechť jsme pro sebe svou esencí!"

  • Lukas

    Muzi se snazi co nejrychleji poznat jeji matku, at vedi do ceho jdou 😁

    19.6.2018 at 15:49 Odpovědět

Leave a Comment