10 věcí, co dělá zamilovaná holka?!

Ono je to jedno, zda je nám náct nebo cet. Když jsme zamilované, chováme se jako blázínci. Znám jedinou ženu B., co by tohle v životě v zamilovanosti nedělala, ale jinak to děláme všechny O:-)

1. Ke všem v okolí se chováme normálně, jen s ním mluvíme, jak největší trapky, zejména když jsme zamilované jen my. 

2. Upoutáváme jeho pozornost: Natřásáme kadeře, vyhledáváme jeho společnost, odhalujeme svou šíji, oblékáme se nejmódněji, i když se to vůbec nehodí.

3. Dokážeme projevovat zájem o úplně jiného muže, jen aby si on myslel, že není jediný chlap na světě a kvůli němu se nehodláme zhroutit. (I když se vlastně kvůli němu hroutíme několikrát denně u vína, piva, kamarádce do messenger konverzací.) A když si nevšímá toho, jak ho ignorujeme, vnitřně nás to neskutečně užírá.

4. Zdánlivě bez důvodu jsme schopny se na veřejnosti rozesmát, začít si broukat a usmívat se jako měsíček na hnoji, protože jsme zamilované a užíváme si to!

5. Extrémně nás dojímají broučci, motýlci, sovičky, kytičky, štěňátka, miminka, svatební fotky, rodinné domečky a cokoliv roztomilého. A zvýšeně přecitlivěle reaguje na filmové milostné scény, ztotožňujeme se s nimi.

6. Našli jsme si na internetu o něm vše. Máme printscreeny jeho fotek v mobilu hezky osrdíčkované. Děláme s nimi tajnosti před kámoškami, ale nakonec jim je stejně ukážeme a dbáme na to, aby příslibily, že nikde neprozradí naše dětinské chování. (Někdy si ony fotky nastavíme jako tapetu v mobilu…)

7. Představujeme si mnoho scénářů, co bychom mohli společně dělat a jak bychom se u toho chtěli zamilovaně cítit a jak zrovna ten den bude mít ten nejpronikavější nejvášnivější pohled ze všech mužů.

8. Nechodíme. Štěstím se vznášíme. Nespíme, a když usneme, zdá se nám jen o něm.

9. Pokud se svým objektem „crushem“ chodíme, chceme dělat všechny ty romantické blbosti, co on dělat nechce. A při každém vodění se za ručičky máme pocit, že žijeme Disney pohádku včetně těch zpívaných částí. (Avšak jemu to nikdy nepřiznáme.)

10. Najednou se nám líbí a zamlouvají věci, které jsme před tím nesnášely. „Půjdeme lézt na stěnu?“ „Jasně, miluji výšky!“ „Seznámím tě s kámošema z hospody.“ „Jasně, ráda je poznám klidně rovnou v té hospodě.“ „Netoužila jsi někdy zkusit…?“ „Jasně, vždycky!“ A pod.

A opravdu doufám, že jsou tu chlapi, kteří dokáží přiznat alespoň jednu věc, co dělají oni při zamilování se, chlubte se v komentářích. A co děláte vy holky? 

3komentáře

Zanechejte komentář zde...