FRAJEŘI: Sprchové gely, recenze.

Yves Rocher

Jardin du Monde lze volně přeložit jako „Zahrada Země“. Miluji ten nápad! A zamilovala jsem se také do tří frajerů s vůní bavlníku, kávy a magnolie.

Všechny tři jsou příjemné na kůži, nevysušují a cítíte se po jejich použití čistí na těle i duši.

DSC_0223


Bavlník nemá žádnou velkou přehnanou vůni jako rostlina a tak je tomu i u bavlníkového sprcháče YR. Jakási vůně tam patrná je, ale je spíše chemicky dodělaná. Ale asi ne tak úplně, protože YR se chlubí přírodností svých produktů z více jak 95%.
Vůně připomíná klasický Dove sprcháč.
Sprchový gel používám, když se chci cítit více čistě než obvykle. Například v horku nebo po cvičení.

DSC_0214


Káva tam musí být! Ta vůně je nádherná a pro milovníky kávy to je sprcháčový orgasmus O:-) …
Káva je cítit krásně autenticky z vás i z koupelny. Nejde však o vůni protivnou/umělou. Máte-li kávu rádi, budete se na tenhle sprcháč těšit. Já jsem z něj tak unešena, že ho od teď budu přidávat ke svátečním dárkům každého milovníka kávy co znám.
Sprcháč je spíše zpestřením pár mydlední se týdně, každý den jsem ho nepoužívala.

DSC_0205


Magnolie je keř, který mi nevoní. Ovšem vůně v tomto sprchovém gelu je koncentrovaná, takže jsem si ho oblíbila pro jeho dokonalost a ne proto, že magnolia je především spojována s Čínou.
„Magnolíí“ se mohu mýt pořád, každý den a neomrzí mne. V horku i zimě, stále mne baví. Balení je krásně růžovoučké a sprcháč je krémový, nevysušuje jako všichni frajeři od YR, jež jsem zkoušela.
U regálu by mě nenapadlo, jak moc mi padne do noty.

DSC_0212


Kneipp: Červený mák & konopí

Tento sprchový gel je originální svými atypickými přísadami. Ovšem, pokud máte spíše sušší pokožku jako já, žádná velká hydratace vás nečeká, ale ani žádné extrémní vysušení se nekoná. Můžu se s ním mýt skoro každý den, když pokožku pečlivě mažu tělovými mléky apod.
Sprchový gel obsahuje přírodní silice z červeného kvetoucího máku a konopí, jež vás uvolní. A pozor! To je pravda. Sprchový gel opravdu uvolňuje více než jen povrchové napětí kůže. Děje se tam ještě něco dalšího, co mne přinutilo několikrát přečíst zadní stranu, zda je opravdu obsahem jen konopí! Miluji ho, když přijdu utaháná z brigády nebo uťapkaná z centra města. Proto je jedním z mých „frajerů“, jenž mé tělo uvolní a potěší.

DSC_0239

Tento článek není vústěním žádné spolupráce se značkami Kneipp a YR. Jedná se jen o můj osobní dojem z výrobků.

One Comment

Zanechejte komentář zde...