Harmonizační náramky a maly. Doporučení na workshop.

Náramně strávený den jedině s Míšou „Máslíčkovou“.

Pokud vás vždy lákalo pořídit si minerální náramek nebo malu, ale nedokázali jste si v pestrých nabídkách vybrat ani očima ani srdcem, ideální je, si šperk vyrobit na míru dle vlastní intuice.

Přes Vnitroblock, maminka moje říká, že poznávám život skrze kávu, jsem objevila akci Harmonizační náramkyZašla jsem v neděli před Vánoci, vypadla z předvánočního blázince a vyrobila jsem si dva náramky na míru.

 

https://www.facebook.com/HarmonizacniNaramky/

 

 

S mýma hobitíma pacičkama je problém, že na ně nepořídíte prostě padnoucí náramek. A když ano je z dětské kolekce, nebo je tak nechutně pestrý či drahý, až z toho kasičky brečí. A jako milovnice polodrahokamů a poloprofesionální straka, potřebovala jsem také mít tento trendy šperkařský výdobytek.

Mimo jiné jsem už před Vánoci věděla o blížícím se nástupu do zaměstnání. Začala mnou projíždět vlna pevné jistoty: Potřebuji růženín s budhou! S tím pojedu na Slovensko pracovně se adaptovat! A přesně tento náramek jsem si na workshopu vyrobila a ještě druhý z purpurového tygřího oka, jenž posiluje vůli, uzemnění, praktičnost, ochraňuje na cestách a přináší prosperitu se štěstím. Že se mi to nesplnilo, to nemohu říct! 😀

A před týdnem jsem byla u Míši znovu na Mala workshopu.

Maly jsou, velmi lidově řečeno,budhistickým/hinduistickým růžencem. Používají se při přeříkávání manter a nejčastěji mají 108 korálků. Samotné jejich vyrábění je už chápáno jako meditace. 

 

 

Dubnový workshop „na maly“ obsahoval část, kdy jsme se dozvěděly o malách maximum, individuálně nám bylo vysvětleno, jak na uzlíky, střapce a navlékání. Povídaly jsme si o polodrahokamech, čakrách, energiích a životě.

Navlékla jsem si malu z ametystu a rubínu, ozdobila samozřejmě budhou, jak jinak v mém případě. Akci jsem si moc užila a půjdu určitě zas na další, až budu mít ten správný pocit, chytnu kamínkovou flow.

 

 

Doporučuji worshop u Míši pokud:

  • potřebujete atypický rozměr šperku,
  • máte problémy vybrat si z jejich nabídek,
  • potřebujete léčivou sílu minerálů využít na konkrétní životní téma,
  • nevíte, co podniknout o víkendu a nejste na mačkání se na velkých akcích pražské náplavky 
  • a pokud jste schopni připravit se na občasné hledání korálků na zemi.

 

Míša má rozumné ceny, pravidelně o svých akcích informuje na Fecebooku i Instagramu. A má přítele, který připravuje na workshopy dobré sladké občerstvení. Je to dobrá holčičárna a máte na co být hrdí, když se domů nesete ve vlastních šperkách. Pořádá worpshopy ve Vnitroblocku, Cvrku nebo v různých príma podnicích. 

Nosíte šperky z polodrahokamů, nebo si počkáte, až nepůjde o maninstream? 

 

https://www.facebook.com/HarmonizacniNaramky/

 

Zanechejte komentář zde...