Letní kosmetické radůstky 2.díl

Sprchový gel „oříšky z Makadamie“

Už asi musíte mít pocit, že mám v Yves Rocher někoho známého – nemám, jelikož sprcháč z řady Jardin du Monde se tu neobjevuje poprvé.

Jedná se o sprcháč, který vás krásně umeje, ohýčká a nesebere vám na pocit jedinou kapku z hydratované pokožky.

Ruku do ohně bych dala za tenhle s ořechy Makadémie a hned za ním ho ve funkčnosti dohání kávový, rýžový a magnóliový.

Jak vidíte, máme jich doma více, takže si ho musím podepisovat, aby mi ho někdo teďka nečmajz a neodvez na dovču. Bych brečela… Přezdíváme mu „bambuččák“.

 

Deodorant je príma, parfémy mohou být v létě těžké a tak tu máme BODY SPRAY

Třeba konkrétně já používám deodoranty, co voní spíše neutrálně nebo jemně sladce, proto když si usmyslím stříkat se ovocným body sprejem, spíše mi to dodává na svěžesti a vůni.

Nevím, jak to máte vy – jaký odér si cíleně (ne)budujete, ale body sprej není vůbec špatná věc.

Třeba tento od Alverde „limetka s papájou“ se jim povedl. Drogérie D&M, 70Kč.

Pokud se potřebujete ujišťovat, že nesmrdíte, stačí ho mít někde po ruce (na stole, v šuplíku) a pro jistotu se jím ošplouchnout.

Je to lepší než ty chemií provoněné antiperspiranty, co po nanesení voní intenzivněji než intenzivně.

 

Kúra na vlasy nebo intenzivní kondicionér

Pokud máte vlasy melírované nebo je třeba více trápíte solnými spreji, suchými šampóny, mořem, křídama na vlasy nebo nestíháte v běhu na večírek aplikovat kondicionér, určitě se vám hodí fajn praktická maska na vlasy a nebo intezivnější kondicionér.

Jak si vlasům pomoci rychle jen s maskou na vlasy v článečku zde: http://luciessence.com/2016/06/28/super-vlasovy-tricek-na-leto-a-do-pohody-maskou-nahradit-kondicioner-a-je-zrevitalizovano-ku-opetovnemu-laskovnemu-pohazovani-hrivou/

 

Carmex – balzám na rty

Musela jsem ho sem opět zařadit, ikdyž už tu své místo jednou dostal.

Tahle praktická tyčinka mě provází od jara. Jedno nanesení se mnou vydrželo dvě hodiny běhu, zklidňí štípanec i poškrábané končetiny od trnů. (obahuje kyselinky)

Má SPF 15 a opravdu rty drží v pohodě i během čvachtání a rochnění se vodě. Zatím jsem ho nepřistihla, že by se roztékal…

 

Voděodolná fixa na linky

Nutnost!

Když vybírám linky, pozoruji jak s nimi moje ruka maluje hned při zkoušení v drogérii. Pokud je má ruka není schopna uchopit, aby vykouzlily jednou tenkou a pak zas tlustší čárku, nechávám je tam ležet. Potřebuji s nimi umět hned a ne až si udělám čas a naučím se s nimi pracovat.

S těmihle linkami So Couture od L’oreal mi to jde a opravdu drží a jsou černé. Byste nevěřili jaký je problém vybrat linky, co opravdu budou černé a ne tmavě šedé 😀 Co už jsem jich vyhodila…

 

Termální voda

Hledejte akce a slevy. Mívají je v lékárnách v různých akcích, třeba 1+1. Zkuste internet, jsou tam za nižší ceny.

Bombec na cesty přírodou i na pochůzky ve městě. Když v horku dorazíte do cíle, pomůže vám s regenerací, lépe se vám odpočívá a aklimatizuje.  Nemáte pocit, že bouchnete a propotíte všechny gaťky.

Pokud špatně snášíte horko a vadí vám suchý vzduch, když se s ní osvěžíte, jakoby se vám najednou i lépe dýchalo a žilo.

DSC_1268UPRAV

Zanechejte komentář zde...