Líbací mašiny, nesexy mozek a jiné záludnosti definující můj single status!

Pustila jsem si na chatě album od Mandrage, vzduchem mi tu znělo „ach, ty rozchody“.

Dala jsem si k tomu voňavou česnekačku a napadlo mě, o čem bych mohla napsat.

 

„Můj milostný život aneb proč jsem single.“

 

Naše životy si žádají, aby si někdo ze sebe uměl dělat legraci, vzhůru do toho Lucie!

Nejdříve se potřebuji obhájit, abyste si nemysleli, že jsem fňukna, co je děsně protivná, a tak s ní nikdo nevydrží! Nemyslím si, že bych byla ufňukaná, blbá nebo konfliktní typ. Prostě si myslím, že jsem celkem pohodová holka jen jsem prostě měla smůlu na setkávání se s pohodovými chlapy, ale rozhodně jsem neměla smůlu na ty divný. A o tom si tu dnes poglosuji. Takže se pobavte na můj účet, jste zváni.

 

Éterický vzhled vytváří iluzi…

Láká muže, jako vosy na bonbóny! Vidí ve mně křehkou princeznu, jež budou moci snadno manipulovat. Ženu, která jim nebude odporovat, najdou ji vždy vařící v kuchyni a nebude jim brát žádný názor.

Opravdu fascinující, co vám zorganizují nebo provedou manažerské typy mužů. Třeba vám během prvních hodin seznamování dokážou naplánovat společnou budoucnost, vaše nesouhlasy patrně vezmou v úvahu, až když si všimnout, že jste odešla, abyste se vyhnula životu poslušné manželky v odlehlém domě, kde vás dle potřeby může přimáčknout na futro. Hlavně jde o jejich seberealizaci!

Ovšem někteří byli sebou tak rozvášnění, že bych se jejich počínání nebála označit za „pokus o znásilnění“? Do teď si nadávám, že jsem byla blbá a dostala se do těchto situací, ale zas na druhou stranu, už tyto typy odhadnu včas a umím se jím vyhnout, což je škola života k nezaplacení.

 

Jsem studijní typ a můj mozek evidentně sexy není.

Si představujte, sedím s mužem několik hodin na kávě, jsme oba unešení tím, jak si rozumíme, čas nám utíká a je nám skvěle. A pak chci přihodit jednu vtipnou historku z výšky a je oheň na střeše. „Promiň, tvá škola mě nezajímá.“ Tohle se mi nestalo jen jednou, ale jedna, dva, tři, pět, sedm… OK, počítat to nebudu, jinak se naštvu víc, jak chci a pobryndám se tu. Ne, každý mozek není sexy… A asi jako blondýna nemám na sexy mozek kór právo 😀  Au. Aha, už vím, proč jsem raději téma „studium“ nevytahovala nikde v posledních letech…

 

Líbací mašiny!

Uslintaností to začíná. Jste ve fajn podniku, seznámíte se s opravdu milým klukem, co má přehled o životě, moc příjemný zajímavý pohled. Na rozloučenou se vás pokusí políbit. Říkáte si, jasně tak první pusa může být uslintaná, jenže na dalších schůzkách zjistíte, že uslintané jsou všechny a nenechá si naznačit, naučit, co dělá blbě. A furt se s váma chce líbat. Někteří i hodiny, někteří tím dokonce zkracuje svůj čas v dopravě. Tramvaj vyrazí on začne, vystupujete z tramvaje a on to přeruší. Žádné vaše verbální i neverbální NE, jako NE nefunguje! A z toho charismatického muže se stane slinta, kterého už nikdy víckrát nechcete vidět…

Uslintaností to i končí. Mám mnoho historek, kdy se po mě kluci vrhají pro polibek. Ne, pro pusu na tvář, pro polibek! Ale mnoho mužských rtů, špulících se a natahujících se pro mé opětování mé v živé paměti. Asi takhle…

 

Výsledek obrázku pro kiss cow

 

Koloušci

Bambi nebyl jediný roztomilý koloušek…

…vypadáte-li mladě, mladí vás berou za svou věkovku. Na začátku to může být fajn…

Je pro vás oním hrdinou, který jen ovine svou paži okolo vás a vy víte, že každého draka zabije kvůli vám. V tomhle tři, čtyři roky mezi vámi nehrají roli. Začíná to být problém, když váš Bambi najednou odejde do vedlejšího lesa, protože se tam objevila jiná srnečka s velkýma očima. Pak vám řekne nevinně: „Promiň, ale já se zamiloval.“ A vy bojujete s vnitřním vztekem, ale někde ve vnitru víte, že mluví pravdu. Stejně jako se zamiloval do vás, upřímně ho asi zaujala i jiná. Prostě mládí asi potřebuje své zářezy a s loajálností moc neoperuje. Možná tu jsou výjimky potvrzující pravidlo, ale já je nepotkala. 

 

Nezávislý moderní muž nebo idiot?

Někteří muži mají dnes pocit, že nemusí ženu dobývat, když je už to 21.století. Jasně v pohodě, nemusí chytat jednorožce a vyhrávat turnaje. Ale! 

Volat a psát po stejné době, co ona odepsala mně a další hovadská pravidla z amerických filmů jako dělat nedostupného, nechat se pozvat na večeři, nepouštět ji do dveří, tak že se tam narvu až jí shodím, nepomoct holce, když táhne něco těžkého, až jí to začíná všude padat, neslušně jí skákat do řeči po pár sekundách její řeči a nerespektovat moment, kdy vám někdo umřel a potřebuje ty slzy v očích mít. Fakt moderní se nerovná idiot!

„Jsem moderní muž! Proto jsem takový, jaký jsem.“ 

 

Pokud máte bizarní důvod svého single statusu, nebojte se pobavit mě v komentářích. Pá, Lucie

 

Zanechejte komentář zde...