MOJE Vánoce, MOJE vánoční dekorace. Trhněte si!

Dobře, tak se nám blíží Vánoce a Instagramy, Facebooky se plní návody a inpirací.

Dnes jsem si tak večer seděla ve svém křesle a koukala na svou vánoční výzdobu. Je vážně MÁ – osobitá.

Tak třeba mám tu vystavené přáníčko hlásající „šťastný nový rok“, které mi přišlo do cesty, když jsem prošla po návštěvě doktorky celou Prahu 4, abych si srovnala myšlenky v hlavě a až pak se vrhla do víru MHD. Ve vestibulu metra mi přáníčko doslova zaterasilo cestu. Přejela jsem ho pohledem, koupila a beru ho jako znamení, že ten příští rok bude opravdu šťastný – potřebuji to. A i když jsem ho celou cestu metrem domů cumlala v ruce, pak ho málem ztratila a nakonec doma polila omylem vodou. Mám ho tu vystavené. Je mým skutečným přáním a je mým kouskem vánoční výzdoby.

dsc_0370uprav

Jak už všichni víte, mé tělo se nekamarádí s kakaem. Advetní kalendář bych mohla tak akorát ten pro zvířátka… Anebo?

Rodiče mi dali adventní kalendář s JOJO gumovými bonbóny. Je moc príma, že se stále chovají jako zodpovědní rodiče…

Chvíli jsem s kalendářem bloumala po pokoji. Koukala jsem, kam ho zavěsím, všude se mi nějak nezdál. Pak mi pohled zavadil o poměrně vysoké fotografické světlo, jenž se mi v pokoji vyjímá. Teď mi na něm visí adventní kalendář. Už se těším, až se probudím a otevřu si další políčko <3 Děkuji mami a tati. Děkuji sobě, že se nebojím projevit 😀

dsc_0356uprav

Protikladem adventního kalendáře je mi pak papírový skřítek Zvěstovníček odpočítávající dny do příchodu Ježíška. Líbí se mi, že je protikladem k adventnímu kalendáři. Na kalendáři otevíráte každý den vyšší číslo, kdežto na Zvěstovníčku čísla klesají…

Skřítek Zvěstovníček opravdu existuje – fakt! Je to cukrový skřítek, jehož hlava vypadá jako cukrová pusinka. Když na mě budete hodní, třeba vám ho někdy ukážu O:-)

dsc_0354uprav

A jako poslední, taková třešnička na dortu. Nemám ráda červenou. To ještě nebyla ta třešnička. Ta přijde teď. Vánoční hvězda – mám bílou. No a co, mám si své Vánoce ve svém prostředí snad prožívat jak káže Instagram? Ne, díky. Ať si trhne nohou, i kdyby na nich měl ty nejinstagramovitější vánoční fusekle!

Krásný advent vám všem a buďte sví, zasloužíte si to vy i my. Konečně budeme vědět na čem s vámi jsme  😉

Zanechejte komentář zde...