Podzimní radosti s vůní vanilky: toaletní voda, balzám na rty a bílá čokoláda!!

Rozjuchané léto vystřídal podzim, který nás pomalu vtahuje do nás samých. A já začala toužit po každém dobrém obejmutí.

V chutích a vůních mi obejmutí dopřála vanilka – toaletní vanilková voda z Tahiti, vanilkový tyčinkový balzám Eos a veganské čokolády s vanilkou Bourbone.

Před několika lety, když bio kosmetika byla ke koupení ještě v malém krámku na Národní třídě, objevily jsme tam s maminkou tahitské výrobky z kokosového oleje s květy Monoi, buď čistě naturání a nebo doplněné o další vůni jako je právě vanilka. Vanilka je v tomto oleji skutečně přítomna. Autenticky. Čistě. A mít toaletní vodu na zápěstí a za oušky rozetřenou, v podzimních dnech jakou jsou tyto, je pro mou duši a tělo laskající. Miluji to!

Kupuji tady:http://www.tahiti-tiare.cz/ Není to reklama, nebojte 😉

dsc_0309uprav

Když nemám vanilky dost, nanesu ji trochu na látkový kapesníček, který si pak pověsím mezi oblečení do skříně.

dsc_0319uprav

Když jsem si na jaře objednala balzám od Eosu v tyčince, byla jsem z něj nešťastná. Najednou přišel podzim a balzám obsahující kokosový olej, vanilku a stévii (ta zintenzivnňuje jeho sladkou chuť – typické pro Eos), miluji a zdá se mi velmi funkční a vhodný. Střídám ho nyní s Neutrogenou. Rty jím přejíždím víckrát, aby se rozehřály oleje v něm a právě to je éňoňůňo pro suchost rtů zintenzivňující se s podzimem.

dsc_0311uprav

Mé tělo odmítá kakao. Takže jsem se stala odborníkem na bílé čokolády. Nejlepší bílá čokoláda s vanilkou je podle mě ta od Vivani, pak od Rapunzelu a ostatní nestojí za řeč. Stejně jako ta fotce. Všechny jsou veganské, ale ne všechny se rozplívají na jazyku tak lehce, že vás přesvědčí o jedinečnosti bílé čokolády mezi mléčnými a hořkými. Outsiderem je ichoc, ostatní vřele doporučuji.

dsc_0315uprav

 

Pohodový voňavý podzim nám všem!!

Zanechejte komentář zde...