Přišlo mi vhod: Vánoční povídky, zimní recepty, skořicový pletenec a pytel vosku.

Vánoční příběhy

Vytáhla jsem z máminy knihovny knihu vánočních příběhů (ISBN 978 80-7384-360-1), na které se podíleli nejznámější autorky amerických „románků“. Říkala jsem si, dlouho jsem žádný román nečetla, snad se mi nemůže nic stát. Stalo se mi, že jsem se dobře pobavila nad vykreslením některých scén. Životní nadhled dělá své. Už jsem pozapoměla, jak roztomilý dokáže tento žánr být. Ukázka:

Líbal její šíji. Srub se rozsvítil v záři blesku a dunění hromu jako by zaznělo i v jejím nitru.
„Ano,“ zašeptala, když mu dlaň spočinula na jejím ňadru. „Ano, prosím tě, miluj se se mnou.“
S něhou jí vzal tvář do dlaní a očima hledal její  zrak.
„Ale já s sebou nemám žádnou ochranu.“
Na okamžik zatajila dech. Byla si jistá, že nemá žádnou přenosnou chorobu. „Následky se mi budou líbit,“ ujistila ho. Mínila tím, jak nesmírně ráda by měla další dítě, cítila, jak v ní vzkvétá nový život, jako když čekala Eliho.
„Ano,“ to bylo vše, co řekl, a pak se k ní přitiskl.
V posteli byl stejně vášnivý, jak chladný byl mimo ni. Nikdo ho nepřistihla, že  by ji mlsně okukoval, jako to dělávali muži. Vše nicméně nasvědčovalo tomu, že si povšiml každičké části jejího těla a že po ní nesmírně toužil. Ve chvíli měla košilku dole a jeho dlaně jí bloudily všude po těle, laskaly ji, dotýkaly se jí, jako by si ji chtěl vrýt do paměti.
Randy nikdy nevychutnávala sex tako jako s ním. Zdálo se, že ví, co se jí líbí, objevoval místa, o nichž ani netušila, jak touží aby se jich dotýkal.


Skořicový pletenec, pekařství Kabát

Mňam!


Materiál na výrobu svíček: Vosky, knoty, barva a kelímky Ikea

Ještě bych si ráda udělala předvánoční dávku domácích svíček. Vše zapadlo do sebe, potkala jsem i hojné množství papírových kelímků, které používám jako formičky na svíčky. http://svicky.net


Zimní receptový časopis

U mne zrovna vede Prima Fresh. Z podzimního čísla jsme si třeba pochutnali na makovém koláči.

DSC_0531


 

Zanechejte komentář zde...