Říjnové nákupy „šopování“

Medový sprchový gel Yves Rocher

Sprchovým gelům od Yves Rocher se dostalo mé pozornosti už v jednom článku z léta: FRAJEŘI: Sprchové gely, kde jsem je chválila a vypisovala se z mého okouzlení k nim. V obdobném zamilovaném duchu jsem si koupila jejich poslední novinku, která má co do činění s medovou vůní. Konkrétně se jedná o akátový med, bio kaštan a bio oves. Vše vypadá krásně a barvou se skutečně podobá medu, reálně příjemně voní, ovšem nazanechává medový odér v koupelně a ani tak krásně nehydratuje pokožku jako předchozí „frajeři“. Ale při mydlení se projevuje svou příjemnou olejovitou konzistencí, pění úplně normálně, ale pokožka jím nenasákne. (Nezůstane ani vůně ani hydratace ani dehydratace.) Ovšem designově je to zajímavý kousek pro naše podzimní oči, ale jinak je to chováním sprchový gel fungující prostě dobře. Neurazí to. Složení zaujme při čtení obalu, ale ve vaně nic. Prostě nic.

sprchac


Alverde univerzální jemný krém

Tělový a obličejový krém od Alverde se na obalu pyšní svou jemností, ovšem není tak jemný a bezpečný jako jiné krémy bez parfemací. Mohl by vytvářet dojem, že bude dobrý pro citlivou pokožku, ale s tím bych byla opatrná. Obsahuje parfémy i alkohol. Je to z něj poznat po prvním natření, ne nijak vtíravě, ale pro člověka jenž se o to zajímá, zjevně. Mně se ale líbí jeho jemná parfemace připomínající vyprané prádlo, bavlnu a citrónovou trávu. 
Krém stojí okolo 80 korun a je to prostě normální dobře roztíratelný krém. Jo a také dobře se vstřebávající je. Nehydratuje nijak do zásoby, po koupeli je nutné pokožku znovu natřít. Ale pro běžnou denní potřebu mi stačí, nožky vyhladí a ruce zjemní.

telmleko
Připomíná mi jeden můj oblíbený krém na ruce – rýže s aloe vera. Měl podobný svěží nádech. Byl však limitkou.

kremlimitededition_rice


Tekutý korektor Astor „Skin Match Protect“ 002 sand

Hledala jsem v drogérii dobrý trvanlivý korektor pro zakrytí kruhů pod očima. Mně na ně funguje produkt do oranžova, takže mi naoranžovělý nádech tohoto korektoru posloužil dokonale. Ovšem na zakrývání nedokonalostí je mi k ničemu, to bych potřebovala 001 ivory v odstínu světlejším (v bližším odstínu mé pleti). 
Zkoušela jsem v drogérii více korektorů, ale u tohohle produktu se mi líbilo, jak po něm pleť zůstala jemná a sametová. Efekt jako když si dáte dobrý make-up, který vám sedne. Za mne zatím jedno velké wow, 12 hodin dá s přehledem. Není předražený (do 140 kč) a s houbičkou se pracuje hezky, konzistence je akorát tekutá, aby šlo vytlačit přesně tolik kolik potřebujeme. Pokud vám houbička vadí, tak ji stačí ignorovat a produkt zapracovávat štětcem nebo prstem – jde to, korektor neulpívá cestou v houbičce. (poznámka Luciessence: Po 14ti dnech už ulpívá, ale houbikča šla jednoduše vytáhnout a jedu bez ní.)

korektorTmavší skvrna na ruce zachycuje korektor – po akci. Opravdu reálně zachyceno. (Dle mého zraku.)


Papírové kapesníčky „I Love London“ z DM drogérie

Tak tohle je bomba! Dokonale mi ladí do podzima! Prostě londýnský a britský motiv na kapesníčkách. Co více dodat? Jo, jsou třívrstvé.

kapesnicky

Více z mých měsíčních nákupů prozradí outfitový příspěvek.

Zanechejte komentář zde...