Roštěnka na roštu: Aneb proč není fajn mít ucházející zadek a pěkná prsa.

Věky žiji, léta pozoruji, ale divit se nepřestanu nikdy. 

Dovolte mi představit stručně jasně výstižně, jak žije se se ženskými přednostmi obtížně. 

 

Můžete před muži říci cokoliv chytrého, zajímavého nebo prostě normálního. Ale pozornost má jen váš výstřih. 

 

Automaticky vás chlapi zařazují mezi své potenciální hračky. V jejich životech nemáte jinde místo, kromě časoprostorové bubliny, kdy je popadne lechtivá hravost.

 

V létě vám nesmí být horko, protože kraťásky a tílko se berou za projev vaší hambatosti.

 

Z dálky vás pozorují. Ne vás, váš zadek a výstřih přesněji, aby si po sté zkontrolovali své potenciální hračky. Činí tak vsedě s rukama za hlavou a velmi okázalým spokojeným úšklebkem ve tváři. 

 

Můžete si být jistí, že kdyby o vás měli cokoliv říct, nejdříve se úchylně usmějí, to si totiž vzpomněli na vaše ňadra a pak… Pak nic. Nic je nenapadá. Jen ví, že máte ucházející zadek a ta hmm prsa. 

 

Mít k tomu dlouhé vlasy, roztomilý úsměv a štíhlou postavu jste permanentně ve styku s ďábelskostí mnoha mužů. Začnete se dívat na Islám s jinou perspektivou,… Jejich dámské oděvy vám přijdou jako dobrý nápad a jako potvrzení toho, že muži odjakživa o sobě vědí, jací jsou prasáci. 

 

Cpete se sladkým před půlnocí s pomstychtivou radostí, že třeba si vás přestanou všímat, když přiberete. Celé to ale zafunguje tak, že v pase vám to neuškodí, naopak přidá na křivkách.

 

Často se vám chce brečet, protože se setkáváte s ženami, jež vás nesnáší a muži, kteří vás nepovažují za lidskou bytost. Chybí vám často přátelé, obyčejný pokec a upřímné objetí.

 

Potkáváte lidí navazující s vámi kontakt jen, aby se dostali do záře vaší líbezné aury. Asi mají pocit, že jste něco jako alfa samice a to se všemi benefity alfa samic.

 

Bojíte se, že umřete jako „stará panna“ s patnácti kočkami v garsonce, protože ti normální chlapi odradí vaše „pověst“ nebo nemají odvahu se k vám přiblížit.

 

Výjimečně seberou odvahu přiblížit se k vám éteričtí muži spatřující ve vaší tváři smutek, aby vás údajně rozveselili; tam kde jim nebylo dáno fyzicky, snaží se vám to vynahradit citem. (Což je taky velmi (ne)nápadné).

 

Být přirozeně milá a přátelská vám nijak nepomáhá, jelikož to z vás přece dělá lascivnější dívku než jste. Vždyť ženy nebývají milé a přátelské, když jim o něco nejde. A makeup ten také rozhodně nenosíte jen pro svůj dobrý pocit, makeup říká: „Jsem vášnivá a jsem na lovu, chyť mě, kousni mě.“  (makeupová ironie to byla)

 

Týden co týden si s vámi začne psát muž jen proto, aby s vámi navázal „přátelství s vrcholy“. Začnete být alergičtí na zprávy typu: „Ahoj, jak se máš?“ Od mužů, jež jste neviděla měsíce, roky a nikdy by se vás na to normálně nezeptali.

 

Píšete zoufale tyhle body na svůj blog, protože si po celém dni, přijdete doslova jako „vypečená“ roštěnka z roštu jen k nakousnutí a potřebujete si odfrknout. Zítra jdete na gril – do světa zas.

 

 

 

One Comment

Zanechejte komentář zde...