Super vlasový tríček na léto a do pohody: Maskou lze nahradit kondicionér, aby se vlasy na efekt zrevitalizovaly. #laškovnépohazováníhřívou

Co si budeme povídat málokdo (nikdo) má čas na dlouhé vlasové rituály pravidelně (nikdy). Jsme rády, když do veškeré péče o sebe zakomponujem vůbec péči o pleť a šampón s kondicionérem.

Nedostatek času a přesušené vlasy z melírů, vytvořily situaci, kdy jsem začala používat masku na vlasy místo kondicionéru.

Masku nanesu na minutku, chvilku popošlapuju v koupelně – myji si vlasy takzvaně „přes vanu“, spláchnu a vlasy jsou ozdravenější a krásně lesklé než z obyčejného kondicionéru.

A teď bych to chtěla dát vplén jako príma funkční objev, co vám sice z dlouhodobého hlediska nezajistí bujnou hřívu, ale v cestovatelské létu by vám mohl pomoci, abyste nemusely řešit a měly vlasy – konečky pěkné.

Osobně mám ráda tuhle masku od Alverde. Je opravdu povedeně vychytaná, narozdíl od několika výrobků této značky.

Není extrémně hutná, vlasy nezatěžuje a přesto funguje. Hlavně tento malý podlouhlý sáček vám doma (v koupelně ) nezabírá místa jako masková pixla.

Stojí 20Kč.

Masky stačí nanést hrášek nebo dva hrášky a vetřít do konečků, pramenů – obdobně jako kondicionér, hlavně ne až k hlavě.

Normálně po minutce spláchnout.

Já třeba se suššími vlasy opakuji do nekonečna, už nahradila kondicionér.

Konečky a vlasy po melíru ozdraveny.

Vlasy mám lesklejší, na pohled zdravější a skvěle se rozčesávají.

Létu, krásným vlasům a vychytávkám zdar!! 🙂

Zanechejte komentář zde...