Udělali mi dárkem radost: Květiny řezané. Obdarovávající byla obdarována. Vesmír funguje :D

Má oblíbená rubrika „Udělej dárkem radost“ a „Udělej si dárkem radost“ má naprosto spontánní pokračování v podobě „Udělali mi dárky (kým, čím) radost“.

Za poslední měsíc se ke mne dostalo 21 tulipánů, 5 gerber, 1 karafiát, jedna orchidejka, jeden sukulent spolu s radostí a láskou, které byly zavěšeny na okvětních líscích. Děkuji.

DSC_0543

Došlo mi, že květiny se staly poděkováním za veškeré radůstky, které vymýšlím pro ostatní. Měla jsem totiž v jednom měsíci třikrát za sebou střevní virózu. Prostě se to vracelo a vracelo. Od začátku až do konce, jsem měla pokoj plný květin. Bylo neskutečné, jak přišly tolik vhod v momentě, kdy jsem musela být z praktického hlediska doma. Byly mi barvami, atmosférou a vlastně i veselými společníky.

A to si představte, že jsou asijské země, kde se květiny nedávají. Můžete jí člověka až urazit a společenský vyvést z míry.

Kytičky jsou príma. A asi po mne bylo chtěno, abych zpět rozmnožila energii, která s řezanými květinami pomalu odumírala. Byla jsem v neděli v Ikea, omrkla květináče, vázy a koupila si jeden sukulentík. Pak jsem vzala doma svých sedm květináčů přerostlých kolopejek a oživovala jsem, přesazovala. Také jsem si „nařízkovala“ nové kousky! Energie se zas probouzí. Fénix vstává z popela.

DSC_0591

Říká se, že práce se zeminou nás uzemňuje. Je to pravda a ještě bych dodala: Háže nás do klidu!

A asi si udělám srandu z outfitových článků. Pro mne je totiž outfit i prožitek. A prožitky spojené s květinami nejsou vůbec marné. Asi se vyfotím na chatě, ve svém dovolenkovém svetru, oblíbených zahradních rukavicích a holinách. Tohle je totiž o co jde. Říká se tomu užívání si života a POHODA!! 😀

DSC_0584

Zanechejte komentář zde...