Zářijové nákupy „šopování“

Září nám skončilo. A já se s vámi podělím o to, co jsem si koupila v obchodech, ať dobrého na zub nebo dekorativního pro své zkrášlení. Jsou tu jen věci, které stojí za řeč. Nedala bych sem něco, co mi radost nedělalo, jen se to z nějakého důvodu ocitlo v mém košíku. Takže copak tu máme?


MAYBELLINE color drama 310 berry much – tužka na rty

Jedná se o tužku na rty, která má krásnou tmavou barvu hodící se perfektně do letošního podzimu. Tužka je konzistencí spíše sušší a nanášíte-li ji rovnou na celé rty –  namísto rtěnky, je třeba nejprve použít balzám na rty. Tužka nemá při rtěnkovém použítí žádnou fascinující výjimečnou výdrž. Její barva je však úchvatná a v drogérkovém sortimentu se tmavší „berry“ barvy “ hledají hůře. Vydrží dvě hodiny v plné barvě, ovšem pokud zrovna sedíte v baru a něco popíjíte, obtiskává se a ze rtů mizí, mizí a mizí. Hezkým ozvláštěním bylo, když jsem vzala bíle krémovou kajalovou tužku na oči a uvnitř rtů jsem vytvořila lehké ombré. Rty vypadaly plnější.

DSC_0314uprav


MARY KAY broskvový krém na ruce „satin hands“

Krém na ruce je jen jednou třetinou z balíčku péče na ruce od MK. Máte-li jen tento broskvový krém, jenž neskutečně krásně voní a rychle se vstřebává, dostane se vám středně výživného krému, který rukám uleví a zahalí je opravdovou vůní broskví. Už jsem se v minulých článkách zmiňovala o skutečnosti, že miluji kosmetické produkty, jejichž parfemace jsou totožné s vůní pravé přírody, květinovými záhony a ovocnými stromy. Autentické vůně mě fascinují u přírodní kosmetiky, například u Lavery a pak ještě u tohoto krému od Mary Kay. Samozřejmě je spousta dalších značek s vůněmi královskými, ale u mne toto září zazářil produkt, který zaujal právě pro jeho vůni. Nejdřív jsem ucítila z kolegyňky na brigádě vůni a pak následovalo pídění se po produktu.

DSC_0315uprav


Trnková šťáva – sirup WELEDA

Trnková šťáva od Weledy je stálicí naší domácnosti od prvního odchlazení do prvního jarního sluníčka. A není to jen pro její „zdravost“, ale i z toho důvodu, že podzim je obdobím, kdy trnky dozrávají, přemrzávají a pak se sbírají pro výrobu těchto lahodných šťáv. Trnka je nejen šíleně zdravá, ale i chutná.
Stačí tak jednu, dvě lžíce dostat do skleničky a zamíchat v teplé/horké vodě a pak dolít studenou vodou. Šťavá je natolik koncetrovaná, že se jen ve studené vodě rozpouští velmi těžko. Ovšem šťáva se dá zalít klidně jen horkou vodou a pít jako nový trendy ovocný čaj. Mňam!
Pokud trpíte momentálně podzimní únavou a nevíte, kam se vám energie poděla, tahle šťáva je skvělým životabudičem. Prostě je lepší dát si něco přírodního, než do sebe cpát vitamín C v tabletách.

DSC_0316uprav


RIMMEL lak na nehty „berries and cream“
Lak na nehty, jenž usychá rychle a stačí ho jedna vrstva. Vypadá dokonale, plasticky a jeho barva je temná, sytá. Prostě další super lak 60 seconds od Rimmelu.

DSC_0325uprav


Rýžové krekry Marks & Spencer, příchuť chilli

Krekry jsou krásně křupavé, po prvním rozkousnutí je cítit chuť sladká a až později se rozvnite chilli. Velmi dobré ozvláštění na večer s filmem, s kamarády nebo jako pozornost jdeme-li k někomu na návštěvu.

 

DSC_0326uprav


L’ORÉAL PARIS Super Liner So Couture (černý, voděodolný fix na oční linky)

Voděodolnost potvrzena, nejlepší linka ve fixu z drogérky, naprosto skvěle se s ní pracuje a dají se s ní vytvořit krásné jemné linky.
Myslela jsem, že jsem „linkový“ nešika, ale když jsem jednou měla slevový kupón na tuhle fixu, dala jsem jí šanci. Kdybych si byla vědoma její kvality, neohrnovala bych nad ní nos ani chvilku a rychle bych ji čapla a šoupla do košíčku.

DSC_0306uprav

 

 

 

Zanechejte komentář zde...