Luciessence

Z podstaty svá.

Cesta je v nás, žijme svou esenci.

Vítejte

Příběhovou a odlehčenou formou píši o svých velkých životních tématech.

Jsem vypravěčka. A mým tónem hlasu je lehkost a nadhled. Pokud se mi podaří, aby vás mé zkušenosti pobavily a přiblížily k sobě samým, účel bude splněn.

RUBRIKY

O čem tu pro vás píši?

Crohnova nemoc & zkrácení střev

O tom, jak jsem prodělala v dospívání střevní zánět a mám zkrácená střeva. A štěstí.

Úzkostně depresivní porucha

Diagnóza z roku 2016, která dostala svůj happy end. Evidentně jsem se vyzbláznila dobře.

Pragmatické duchovno

In non pulvinar purus. Curabitur nisi odio, blandit et elit at, suscipit pharetra efficitur elit.

Vyšší vnímavost

Luctus lectus non quisque turpis bibendum posuere. Morbi tortor nibh, fringilla sed pretium sit amet.

"Co můžeme udělat pro to, abychom se ve svém těle a životě cítili dobře? Neexistuje jeden univerzální kompas. Vždy je ten jeden - ten náš. Kam ukazuje?"

Můj příběh

Žít svou esenci – být autentická a sama sebou, žít svou životní cestu, je pro mě alfa omega života. Zjišťuji, že to není pro mě jen o silných rozhodnutích, ale i hlubokém pochopení, proč jsem si daná témata pro tento život vybrala. Je to cesta o přežití, žití i o dosažením mých snů – pravdivě a vědomě.

Crohnova nemoc a úzkostně-depresivní porucha mě naučila ptát se sama sebe: Čeho (ne)budu po smrti litovat? A to mě motivuje pouštět se do nových věcí, nebo se jít v klidu vyspat.

Rozhodně chci tvrdit, že každý máme svou unikátní životní cestu, a je to někdy pěkný rébus. Inspirovat se je dobré, ale nikdo ho za vás nevyřeší.

A taky Vám chci říct: My sami jsme svým nejlepším bůžkem štěstí a pohody!

Divi Wellness
Contact Us

1234 Divi St. #1000, San Francisco, CA 94220

(255) 352-6258
Subscribe

About Us

Aliquam feugiat ut diam non tempus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Curabitur ac odio consequat, auctor risus non, egestas dolor. In sit amet urna at metus dictum commodo a at nunc. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sed finibus nisi, sed dictum eros. Aliquam sodales nulla dolor, sed vulputate sapien efficitur ut. Vivamus id gravida mi