to top

Konec víkendu

Víkend byl fascinující rychlovibrační zážitek. Víte, že výborný je sex na zadních sedadlech auta? Víte, že to prý stojí za to i na tom předním? Výborné, jste ve znalostech daleko přede mnou. Gratuluji, užijte si článek.

Chodila jsem na procházky, potřebuji to prozkoumat za řekou i na naší straně. Potřebuji vědět z jakých místních polí jsou nejlepší výhledy. Chodím domů od bláta, nevadí to, protože pan soused Konvička chodí domů nejspíše z bažin, ještě mě neodhalili. Stopy vedou vždy jasně k jeho rohožce. Taky si myslím, že u Konvičků uklízí v noci (domácí skřítci), protože v pravidelných intervalech mizí. Nevěřím, že to dělá služba z baráku, tu jsem narozdíl od domácích skřítků nikdy u nás neviděla.

S neduhovým zavíráním (se) lidem hrabe. Už jsme po Skypech s kamarády probrali vše. V seznamovacích apkách se přeme, kdo měl neduh horší a kdo, jak brzy venčil psy při jeho průběhu, aby nikoho nepotkal. Řešíme, jak on migruje, nebo by migroval, kdyby neměl pud sebezáchovy/strach. Ale! Konečně se v apkách objevují i normální borci – nemají na výběr, muhehe.

Neustále jsem na home officech. Legíny – tepláky – deka. Legíny – tepláky – deka. Dneska jsem šla přebrat dovážku jídla v pyžamu. Řidič to psychicky ustál. Mně už to bylo dost jednoznačně fuk.

V noci se mi zdá o výletování v Adršpachu a pak o zahradkách restaurací, kavárnách,…

Jak si neustále s lidmi povídám, nebo visím na sociálních sítích, začala jsem přispívat na různé projekty. Moje tělo je moje #sádlo. Endotalks.cz. A tak. O svých kamarádech vím víc věcí než normálně, jsou nevykecaní. A oni? Oni o mně vědí i to, co by vědět nechtěli. Jsem vykecaná.

Rozhodla jsem se po online přátelských rozhovorech o sexu posunout své zážitky do vyšších sfér. Bylo mi vysvětleno, že jsem de mode, pokud neznám eshop Růžovýslon.cz. Už ho znám a čekám na diskrténí zásilku – nediskrétně natěšená. Jaký je zásadní rozdíl mezi veganským a neveganským lubrikantem? A neříkejte, že v ceně… Vím.

Bylo mi vysvětleno, kde všude lze zažít skvělý sex. Také jsem dala rady, nejsem malé pívo!

Prostě jsem se rozhodla, že sem budu psát vše. Jeden člověk mi říkal, proč to máš potřebu psát na blog a padesát dalších si to myslelo a neřeklo mi to. Protože mi to nevadí? A lidí jsou rádi informovaní, neřešme proč 😀 Prostě si to nachází publikum a mě jisté druhy interakce s vámi baví. Ozývají se mi známí a chtějí prohlubovat dobrá kvalitní témata, jež s vámi sdílím.

Říkám své mamce: Mami, budu psát o všem! Mamka, že je to výborný nápad, ale ať je z toho taky poznat, že jsi inteligentní žena.

Tak to bude výzva! Hezké dny a kdybyste chtěli pokecat, písněte mi na IG. Já vás buď bloknu, nebo odpovím. Vždyť to říkám, že se vykecám ze všeho!

 

Leave a Comment

Bylo vám 18 let? Pokud ne, nevstupujte do článku.

 

Článek může méně nebo více používat slovník patřící k intimnímu životu nebo reflektuje zkušenosti jiného pro společnost citlivého charakteru.